Соціологи назвали найбільш пізнаванних політиків

Президентів Зеленського та Порошенка знають майже 100% українців
Президентів Зеленського та Порошенка знають майже 100% українців
Фото: Станіслав Груздєв, Главком


Лідером рейтингу залишається Володимир Зеленський, а антирейтингу – Петро Порошенко. А мінімальну довіру українці виказують Арсену Авакову Об этом сообщает sevlush.in.ua со ссылкой на СМИ.Найбільша пізнаванність серед політиків — у Петра Порошенка (99,6%). Про це свідчать дані соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).


Трохи менша пізнаванність у Юлії Тимошенко (99,5%) та Володимира Зеленського (99,3%).


Лідера радикалів Олега Ляшка знають 98,3% опитаних.


А на п’ятому місці – чинний прем’єр Володимир Гройсман (96,4%).


Найменша пізнаванність серед запропонованих громадсько-політичних діячів – у представника президента у Верховній Раді Руслана Стефанчука (25%).


Найбільший рейтинг довіри серед політиків – у президента Володимира Зеленського (67,8%). Найменшої довірою користується глава МЗС Арсен Аваков (5,9%).


Лідером антирейтингу залишається Петро Порошенко. Так, до нього негативно ставляться 70,9% опитаних.
polityky-piznavannist-kmis


Опитування проводилося з 25 червня до 7 липня 2019 року. Методом інтерв’ю опитано 2004 респонденти, які проживають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося на територіях, які контролює українська влада.


Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/sociologi-nazvali-naybilsh-piznavannih-politikiv-608653.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя