В мережі з’явилась сторінка з відеодоказами щодо справи журналіста Крутчака

Сьогодні в мережі Facebook було відкрито сторінку із назвою «Василь Крутчак - продажний журналіст», присвячену діяльності журналіста Василя Крутчака.

Перший запис датовано 08 квітня і в ньому опубліковано «відеодокази його участі у замовних кампаніях» (цитата – ред.). Судячи з відео, матеріали отримано з цифрового фотоапарату Крутчака, що був вилучений працівниками військової прокуратури під час обшуку в помешканні журналіста. На відео йде мова про планування подібної кампанії щодо народного депутата Глеба Загорія.

Нагадаємо, раніше журналіст повідомляв, що його було викликано на допит до військової прокуратури щодо його участі у резонансній справі «Tinder-скандалу», а військова прокуратура всупереч відсутності ухвали суду, провела обшук в його помешканні. При цьому особисті речі Крутчака до сих пір знаходяться у слідчих прокуратури.

Пізніше Крутчак заявляв, що цим інцидентом зацікавились у посольстві США в Україні, а заступник Державного секретаря США Джордж Кент взяв на особистий контроль справу щодо підпалення автомобіля журналіста.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя