Хворий, але ігнорує поради лікарів: чому Порошенко не дозволив озвучити результати своїх аналізів, – ЗМІ


Петро Порошенко підписав дозвіл лише на розголошення даних за вмістом алкоголю і наркотиків в крові, інші показники розкриватися не будуть. Це в принципі логічно, тому що у нього є проблеми зі здоров’ям, і, як стало відомо Страні, гарант ігнорує поради лікарів.

Сьогодні два кандидата в президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко здали аналізи в рамках умов для проведення дебатів, які висунув шоумен. Зеленський заявив, що одною з його умов є здача аналізів на алкоголь і наркотики.

І вони зробили це: Зеленський в лабораторії Eurolab, а Порошенко – в медпункті на НСК «Олімпійський».
У той же час 41-річний Зеленський заявив, що він молодий і здоровий, а Порошенко зазначив, мовляв, «питання відсутності алкогольної або наркотичної залежності у кандидата і майбутнього президента – це питання точно національної безпеки».

Результати аналізів пізніше будуть оприлюднені. За попередніми даними, у чинного президента психоактивних речовин в організмі не виявили. Також буде проведено більш ґрунтовне дослідження.

Зауважимо, у Петра Порошенка цукровий діабет і він змушений носити інсулінову помпу.
Під лівим рукавом Порошенко випирає кнопка

Експерти, яким журналісти відправляли фотографії «кнопки під рукавом піджака», сходяться на думці: на руці Порошенко прикріплена новітня інсулінова помпа.

«Швейцарці винайшли безпровідну інсулінову помпу і виглядає вона під одягом саме так. Це маленький пристрій у вигляді овалу з основою на пластирі, що дозволяє закріплювати його на тілі або знімати, якщо це необхідно. Нанопомпа, яка кріпиться на руку, пов’язана зі смартфоном по Bluetooth», – розповів нам консультант в одному з онлайн магазинів з продажу інсулінових помп.
Скоріше за все такий прилад носить Петро Порошенко

Як виявилося, є кілька різновидів таких апаратів, але суть одна: автоматизована інсулінова помпа поєднана з датчиком глюкози в крові. Цей гаджет також називають «штучна підшлункова залоза», так як він самостійно безперервно моніторить рівень глюкози, і при необхідності вводить інсулін, так, що людина може забути про свій діабет.

Принаймні – на три дні, бо потрібно міняти датчик. Голка вводиться безболісно натисканням кнопки. В принципі, людина цю голку навіть не бачить під час використання приладу.

Відзначимо, що цукровий діабет – це досить важка хвороба з неприємними симптомами. Але на відміну від більшості хвороб, успішність її лікування залежить не стільки від мистецтва лікаря і призначених ним ліків, скільки від зусиль самого хворого. Як нам розповіли в оточенні президента, зусиль і завзяття для підтримки здорового способу життя у нього немає.

«Йому потрібна спеціальна дієта і лікарі наполягають на цьому. Але ніякої мови про правильне харчування немає. Петро Олексійович зловживає алкогольними та іншими напоями енергетиками типу Red Bull, в складі яких сила-силенна цукру. Жменями п’є вітаміни і пігулки для підтримки сил. Це ж ненормально», – говорить джерело Страны і додає, що Порошенко ігнорує поради лікарів і на їхні застереження не зважає.

До речі, останнім часом 53-річний Петро Олексійович виглядає сильно замученим життям. Навіть на цих нічних відео «відповідь» Зеленському – гарант войовничий, але втомлений.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/khvoryy-ale-ihnoruye-porady-likariv-chomu-poroshenko-ne-dozvolyv-ozvuchyty-rezultaty-svoyikh-analiziv-zmi/” Об этом сообщает polvisti.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя